KONST / Litografier / Färglitografi 14733283
nr 1473 3283
Sven Lingardsz
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 103/225, daterad 1991, "Livets trädgård". Färglitografi, bildmått: 56x40, yttermått inklusive ram: 76x58 cm
Sven Lingardsz, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:45:53
5/6 15:26:09
100 kr
6/6 20:40:53